akyolwebtasarim.com

Hakkımızda

Hakkımızda İşimiz ve Tecrübelerimiz

İşimiz Tecrübelerimiz

Akyol Web Tasarım, muhtelif kişi ve firmalara, internet konulu kişisel ve kurumsal çözüm ve danışmanlık hizmetleri vermek için kurulmuştur. Kuruluşundan günümüze kadar iş ortaklarının güveni ve sadakatine yön vermek, vazgeçilmez bir çözüm ortağı olmak, web tasarım işinde bir numara olmak için; yenilikçi, yüksek kaliteli, profesyonel hizmetler vermektedir.

Firmaların web tasarım ihtiyaçlarını giderirken , beklentilerinin neler olduğunu iyi analiz eder ve çözüme kavuştururmaya çalışır. Bu çözüme " uzun yıllara dayalı tecrübe ve birikimlerini işlerine katmalak" ile mümkün olmaktadır.

Akyol Web Tasarım gücünü bu amatör ruhunu, profesyonelce iş planlarına ve tasarım yeteneklerine güvenerek; çözüm arayan müşterilerine yıllardır yüksek kalite çözümler sunmaktadır..

Akyol Web Tasarım bir aile firması oluşunun sıcaklığını, samimiyetini; yılların deneyiminin getirdiği özgüveni ve iş bilgisini, kaliteli ve memnuniyet odaklı hizmet anlayışının getirdiği profesyonelliğini tüm işlerine ve iletişimine yansıtmaktadır.

Responsive Web Tasarım

Responsive kelime anlamı ile adaptif Duyarlı demektir. Web tasarımında, farklı ekranlara göre (PC, Tablet, Cep telefonu ) gibi otomatik olarak şekillenen web sitelerini ifade etmektedir.

Responsive teknolojisi, CSS3 ile beraber gelmiştir ve en çok tercih edilen mobil uyumluluk teknolojisidir. Responsive bir web sitesi, tabletler ve cep telefonları gibi mobil cihazlarda sorunsuz olarak gezilebilir. Responsive (Uyumlu)dan kasıt, mobil cihazlarda da sorunsuz açılan ve iyi bir kullanıcı deneyimine sahip web sitesidir.

Responsive olarak tasarlanmış bir web sitesi, öncelikle kaç ekrana göre şekilleneceği ve tasarım elemanlarının konumları planlanır. Bu planlamadan sonra CSS kodları ile bu planlamaya uygun biçimde yerleri kodlanır. Böylelikle web siteleri farklı ekran boyutları için farklı şekiller alırlar.

Akyol Web Tasarım, responsive web tasarım teknolojisini bütün sitelerine uygulamaya başlamış bulunmaktadır.


akyolwebtasarim